Pas një viti bashkohen KB Prishtina dhe kompania e sigurimeve ‘Sigal’

19 gusht 2019 | 13:06

KB Prishtina ka njoftuar se është arritur marrëveshja që kompania e sigurimeve “Sigal” të jetë sërish sponsor i skuadrës “bardhekaltër”.

“Sot po ju prezantojmë transferin më të fuqishëm në historinë e klubit! Pas vetëm një viti mungesë, kompania kampione e sigurimeve në vend, rikthehet në folenë e kampionëve. ‘Sigal’ vazhdon mbështetjen e klubit në rrugëtimin drejt sukseseve të ardhshme në Ligën e Kampionëve duke bartur emrin që është bërë sinonim i bashkëpunimit. Kampionët Ribashkohen!”, thuhet në njoftimin e KB Prishtina.

Fotografia e KB Prishtina

Fotografia e KB Prishtina

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, i ka uruar ditëlindjen ish-presidentit…