Pas Sanchez, edhe një yll tjetër do të largohet nga Arsenali

15 janar 2018 | 20:46

Theo Walcott do të largohet nga Arsenali.

Kështu raportojnë mediet në Angli, të bindura se 28 vjeçar do të ndërrojë ambient për të pasur më shumë minuta në dispozicion për të mos humbur vendin në kombëtaren e Anglisë, për Kupën e Botës që këtë vit mbahet në Rusi.

Janë Evertoni dhe Southamptoni që insistojnë për Walcottin.

Southamptoni mund të konsiderohet një opsion më i mirë kur dihet se pikërisht nga kjo skuadër Walcott i ishte bashkuar Arsenalit./Lajmi.net/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e bendit irlandez Cranberries, Dolores O’Riordan, e cila vdiq…