Pasi fshiu fotografitë, Zayn do ta heqë nga trupi edhe tatuazhin e Gigit

11 prill 11:30

Këngëtari Zayn Malik po përpiqet të fillojë një kapitull të ri në jetën e tij pas ndarjes nga Gigi Hadid.

Pasi fshiu të gjitha fotografitë në rrjetin social “Instagram”, përfshirë edhe ato me supermodeluesen, tani këngëtari po planifikon ta fshijë edhe tatuazhin dedikuar ish së dashurës.

25-vjeçari në gjoks ka bërë tatuazh sytë e Gigit dhe tash ka vendosur t’i heqë, në përpjekje për ta fshirë nga jeta.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Reperi kanadez Drake ka lansuar së fundmi këngën e re…