PDK-ja ironizon me Shpend Ahmetin

10 korrik 20:59

Dega e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), në Prishtinë, ka zhvilluar një aktivitet me të cilën ka ironizuar me kryetarin e Prishtinës për gjendjen e krijuar pas reshjeve të mëdha të shiut.

“E falënderojmë Shpend Ahmetin për transportin më të ri publik në kryeqytet. Tashmë mund të bëni rafting në kanionin e Emshirit në Prishtinë dhe atë falas”.

 

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Safet Kamberi është zgjedhur kryetar i degës së Lidhjes Demokratike…