PDK-ja mban sot konferencë për medie

24 prill 2024 | 08:42

Partia Demokratike e Kosovës mban sot konferencë për medie.

Konferenca mbahet duke filluar nga ora 12:00 në Selinë Qendrore të kësaj partie.

Edhe pse kjo parti nuk ka dhënë arsyet, gazeta merr vesh se ajo do t’i përmendë dështimet e qeverisë dhe do të kërkojë zgjedhje.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbretëria e Bashkuar premtoi të martën një shtesë prej 580…