Përfshihet nga zjarri një shtëpi në fshatin Çitak

11 janar 2018 | 16:10

Një shtëpi në fshatin Çitak të komunës së Skenderajt është përfshirë nga zjarri.

Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari së bashku me drejtorin e Drejtorisë për Shërbime Publike, Ibush Hetemi, kanë dalë në vendin e ngjarjes për ta parë situatën nga afër dhe për të biseduar për gjendjen e kësaj familje.

Shtëpia është në pronësi të Florim Çitakut. Shkaktari i zjarrit dyshohet të jetë faktori njeri.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në komunën e Klinës do të realizohen dy projekte të…