Përfundoi pjesa e parë e ndeshjes Ballkani – Feronikeli

03 qershor 16:49

Pjesa e parë e ndeshjes së parë gjysmëfinale në DigitAlb Kupën e Kosovës në futboll mes Ballkanit dhe Feronikelit përfundoi me rezultat 0-0.

Të dyja skuadrat u munduan të gjejnë rrugën e golit, por pa sukses. Mbetët të shihet në pjesën e dytë se cila skuadër do të jetë me e suksesshme, apo ndeshja do të mbyllet me rezultat të barabartë.

Dje është zhvilluar gjysmëfinalja tjetër në mes Prishtinës dhe Drenicës, kurse rezultati final ishte 3-0.

(V.Z / Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Konsumatorët shtëpiak të Kosovës sipas raportit më të fundit të…