Përfundoi pjesa e parë e ndeshjes Shqipëri – Kosovë

15 tetor 19:58

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes kualifikuese për Kampionatin Evropian në mes Kombëtares së Shqipërisë U21 dhe Përfaqësueses së Kosovës U21, me rezultat 0-0.

Në ndeshjen që po zhvillohet në “Elbasan Arena” rastet nuk munguan nga të dyja skuadrat, por rezultati nuk ndryshoi. Pjesa e dytë pritet të jetë edhe më interesante sepse të dyja skuadrat po synojnë fitore.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Koalicioni Nisma-AKR-PD numëron 5.02 për qind të votave të fituara…