Përfundojnë pushimet për Justinin dhe Haileyn

20 gusht 2019 | 11:35

Ata po shijonin disa ditë larg punës dhe përgjegjësive të përditshme, por të gjitha gjërat e mira duhet të marrin fund.

Justin Bieberi, 25 vjeç, dhe gruaja e tij Hailey Bieber, 22 vjeçe, të dy kanë ndarë një fotografi të bukur të veten në rrjetet sociale për ta shënuar fundin e pushimeve të tyre.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bella Hadid dhe The Weeknd duket se kanë një krizë…