Përfundon pjesa e parë e finales Trepça – Ylli

23 maj 2024 | 20:03

Ka përfunduar pjesa e parë finales së pestë dhe vendimtare në basketboll mes Trepçës dhe Yllit.

Rezultati pas 10 minutave të parë është 30:30.

Çereku i parë u mbyll me epërsi prej gjashtë pikëve të suharekasve, por mitrovicasit shkrinë epërsinë në 10 minutëshin e dytë.

Një atmosferë fantastike po mbizotëron në “Minatori” të Mitrovicës me palestrën e stërmbushur me tifozë.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Klubi shqiptar që bën gara ne Gjermani, FC Kosova Munchen…