Përfundon rivotimi në Istog

17 dhjetor 2017 | 19:25

Ka përfunduar rivotimi në Komunën e Istogut, ku qendrat e votimit të cilat janë hapur në orën 7:00 të mëngjesit tashmë janë mbyllur.

Në rivotimin e së dielës kanë garuar kandidati i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Gani Dreshaj dhe kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Haki Rugova.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Për herë të tretë me radhë, qytetarët e Istogut u…