Perisiqi premton maksimumin për Bayernin

12 gusht 14:49

Ivan Perisiq edicioni e ri do të jetë lojtar i Bayern Munchen. Sulmuesi kroat ka kaluar testet mjekësore në skuadrën “bavareze”, kurse menjëherë ka premtuar se do të jap maksimumin për këtë klub.

“Sapo i pata testet mjekësore dhe do të japi më të mirën”, ka thënë Perisiq për “Bild”.

Tashme ish-anëtari i Interit rikthehet në Bundesliga ku luajti për Wolfsbugrun dhe Borussia Dortmund.

/Epoka e re/

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rreth 300 metra larg objektit të Qeverisë së Kosovës, gjendet…