Përkujtohet dëshmori Avni Shehu

26 tetor 2018 | 14:08

Miq, familjarë, përfaqësues të institucioneve lokale, përfaqësues të OVL-së dega në Kaçanik, veteranë e invalidë të UÇK-së si dhe qytetarë të tjerë, kanë përkujtuar dëshmorin Avni Shehu.

Kryetari i kësaj komune, Besim Ilazi, i shoqëruar edhe nga bashkëpunëtorët kanë vendosur kurora lulesh në kompleksin memorial të varrezave të dëshmorëve dhe kanë bërë homazhe nderimi pranë dëshmorit Shehu.

Me këtë rast, Ilazi ka thënë se dëshmorët janë krenaria dhe madhështia e atdheut tonë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
LeBron James arriti statistika dyshifrore në pikë, topa në tabelë…