Përleshje në Lipjan, dy të arrestuar një i lënduar

08 mars 11:51

Dy persona kanë përfunduar në pranga pasi të njëjtin kishin sulmuar një burrë me mjet të mprehtë, ditën e mërkurë në Lipjan.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Me urdhër të prokurorit, pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lëvizja Vetëvendosje e ka dhënë qëndrimin e saj pas largimit…