Persona të maskuar vjedhin para të gatshme dhe cigare në një lokal në Ferizaj

07 maj 10:28

Një person ka raportuar se dy të panjohur me maska, nën kërcënim, duke dëmtuar xhamin e lokalit kanë grabitur para të gatshme, tre pako cigare dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 04:30, në Ferizaj.

Siç thuhet në raport, nuk raportohet për të lënduar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se dy të dyshuar të panjohur me maska, nën kërcënim, duke dëmtuar xhamin e lokalit kanë grabitur para të gatshme, tre pako cigare dhe janë larguar në drejtim të panjohur. Nuk raportohet për të lënduar”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sabri Kiçmari, ish-bashkëveprimtar i heroit të kombit Bahri Fazliu, në…