Pishina HAWAII nikoqir i kampanjës ma atraktive “Merrja verës freskinë”

07 gusht 2019 | 14:50

Brendi i njohur Rc Cola dhe Red Rain sot po vijnë me shumë shpërblime në qytetin e Gjilanit.

Për 4 ditë rresht kampanja ma atraktive e kësaj verës “Merrja verës freskinë” do të jetë e pranishme në pishinën më të mirë të Gjilanit, pishina HAWAII.

Nëse doni me fitu shumë shpërblime duke u  argëtuar, mos e leni pa ardh në pishinën HAWAII, aty ju presim me këndin e lojërave.

“Merrja verës freskinë” me Rc Cola dhe Red Rain.

/artikull i sponzorizuar/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ballkani nga Suhareka e ka konfirmuar arritjen e marrëveshjes dy…