Pjesa e parë, Bayerni po fiton ndaj Barçës

14 shtator 21:51

Bayern Munchen e ka mbyllur pjesën e parë me epërsi prej një goli ndaj Barcelonës. Në minutën e 34-të, Thomas Muller realizoi nga distanca për rezultatin 0-1, raporton “Epoka e re”.

Ndërsa Juventusi është duke e shkatërruar Malmon me rezultat 3-0, kurse shënues ishin Sandro, Dybala dhe Morata.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani, në ditën e…