Pjesa e parë, ja të gjitha rezultatet në Ligën e Kampionëve

15 shtator 21:55

Milani është duke fituar ndaj Liverpoolit në “Anfield” me rezultat 1-2. Vendasit kaluan të parët në epërsi me autogolin e Tomorit, kurse kuqezinjtë shënuan me anë të Rebiqit dhe Diasit.

Interi është duke luajtur baras me Real Madridin 0-0, ani pse pati dominimin për një nuancë nuk arriti të gjejë golin e epërsisë. Manchester City po e fiton ndaj Leipzigut me rezultat 3-1.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
AC Milan e ka befasuar Liverpoolin duke e përmbysur rezultatin…