Pjesa e parë, rezultatet në dy ndeshjet e Superligës

30 nëntor 13:49

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet e Superligës së Kosovës në futboll.

Ballkani është duke fituar ndaj Arbërisë me rezultat 2-1. Në minutën e 8-të, Blend Baftiu shënoi golin e parë për vendasit. Ndërsa në për golin e dytë u përkujdes sulmuesi më i mirë në ligë, Mirlind Daku. Arbëria e shënoi golin e parë nëpërmjet Kreshnik Bahtirit.

Në ndeshjen tjetër mes Drenicës dhe Ballkanit nuk pati gola të shënuara.

(Epoka e re)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Zëvendësministrja e Punëve të Jashtme, Teuta Sahatqija, ka njoftuar se…