Politologu Maloku: Opozita nuk e do rrëzimin e Qeverisë

01 dhjetor 23:24

Politologu, Albinot Maloku, ka komentuar deklaratat e pozitës dhe opozitës sa i përket rrëzimit ose jo të qeverisë Kurti.

Ai ka shkruar në “Twitter” opozita nuk e do rrëzimin e qeverisë.

” ‘Opozita planifikon rrëzimin e Qeverisë në pranverë’. Këtë dert mos e bani për se rëndi, fleni dath për këtë. Opozita nuk e do rrëzimin e Qeverisë!”, ka shkruar Maloku.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Parashutistë amerikanë, gjermanë dhe italianë kanë kryer një stërvitje të…