Pozat “hot” në plazh, moderatorja e sportit “çmend” pushuesit

30 qershor 14:41

Moderatorja e njohur italiane, Diletta Leotta, është mjaft e komentuar dhe e pëlqyer nga publiku. Ajo merr herë pas here vëmendjen e të gjithëve me ngjarjet në jetën e saj private, por edhe me postimet që bën në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka qenë e përjavshmja “Vero” që i ka publikuar disa fotografi nga pushimet e saj në Sardenjë. Diletta shfaqet e shtrirë duke shijuar rrezet e diellit, ku në pah janë të pasmet e saj.

Leotta mban veshur një palë bikini të bardha që e nxjerrin mjaft bukur dhe elegante. Seksi në det të hapur teksa i buzëqesh diellit dhe ujit bukuroshja italiane e sportit shfaqet e mrekullueshme.

E përjavshmja “Vero” ka mbërthyer Diletta Leottën me pushime në Sardenjë mes zhytjeve, akrobacive, seancave intensive të nxirjes së diellit por me një emërues të vetëm të përbashkët poza të nxehta.

Pozat “hot” në plazh, moderatorja e sportitPozat “hot” në plazh, moderatorja e sportit

Pozat “hot” në plazh, moderatorja e sportit

Pozat “hot” në plazh, moderatorja e sportit

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Time Kadrijaj,…