Preferon djemtë apo vajzat? Demi Rose habit me deklaratën, zbulon se është e hapur të takohet me…

27 shtator 11:39

Modelja e famshme e “Instagram”-it, Demi Rose, ka zbuluar për 19.9 milionë ndjekësit e saj se si do të donte të ishte partneri i saj.

Ylli i “OnlyFans”, e cila më herët ka qenë e lidhur me Tyga-n, u kërkoi fansave që t’i dërgonin pyetje të ndryshme në “Instastory”.

E sigurisht që ndjekësit ishin kuriozë që të dinin sa më shumë detaje për Rose, madje edhe për jetën private.

Teksa e pyetën rreth karrierës dhe stilit të saj të jetesës, disa ishin edhe më të guximshëm pasi shfrytëzuan rastin që 27-vjeçaren ta pyesnin edhe në lidhje me partnerin e saj të ardhshëm.

Një fans e pyet modelen e kolme nëse preferon “djem, vajza apo të dyja?”.

“Kam kaluar një fazë që më pëlqejnë vajzat sesa djemtë. Tani jam më shumë për djemtë. Thjesht varet”, tha Demi, duke i habitur miliona ndjekësit e saj.

Preferon djemtë apo vajzat? Modelja e kolme habit me deklaratën,Preferon djemtë apo vajzat? Modelja e kolme habit me deklaratën,Preferon djemtë apo vajzat? Modelja e kolme habit me deklaratën,Preferon djemtë apo vajzat? Modelja e kolme habit me deklaratën,Preferon djemtë apo vajzat? Modelja e kolme habit me deklaratën,

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes ka mbajtur sot…