Deputeti Bekë Berisha njofton se janë miratuar tri projektligje

27 shtator 11:38

Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe Mbrojtjes ka mbajtur sot mbledhjen e radhës.

Deputeti nga radhët e AAK-së, Bekë Berisha, ka njoftuar se në këtë mbledhje janë miratuar në parim tri projektligje.

“Projektligji për Tubimet Publike, Projektligji për Sigurinë Kibernetike dhe atë për Mbrojtjen e Informacionit të Klasifikuar”, ka shkruar Berisha në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fondacioni i Mileniumit i Kosovës (MFK), i mbështetur nga Korporata…