Premierë Liga, e ardhmja e Enriques

12 shkurt 11:30

Ish-trajneri i Barcelonës dhe Romës, Luis Enrique, ka vendosur t’i rikthehet punës së trajnerit. Ai dëshiron të bëhet trajner në një skuadër të Premierë Ligës.

Lajmin e ka konfirmuar “Mundo Deportivo”. Ai kërkohet nga Chelsea dhe Arsenali, ku Antonio Conte respektivisht Arsene Wenger pritet të largohen në fund të këtij edicioni.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Njoftim nga Konsullata e Përgjithshme e Republikës së Kosovës në…