Presidenti i ShBA-ve, Joe Biden dhe zëvendësja e tij, Kamala Harris, shihen të buzqeshur duke ecur në oborrin e Shtëpisë së Bardhë

16 maj 11:55

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shkruan: Afrim Hoti U bënë 22 vite qëkur, më 16…