Presidenti shijon freskinë e Prevallës (Foto)

09 gusht 2019 | 15:25

Presidenti Hashim Thaçi në llogarinë e vet në “Facebook” ka postuar disa fotografi në Prevallë.

Ai ka thënë se vapën e ditës së sotme po e mund freskia e Prevallës dhe e bjeshkëve të Sharrit.

“Vapën e ditës së sotme, më së miri e mund freskia e Prevallës dhe e bjeshkëve të Sharrit”, ka shkruar Thaçi.

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Fotografia e Hashim Thaçi

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka bërë me…