Presidenti Thaçi nesër sërish konferencë për media

12 shtator 21:08

Zyra për Informim e Presidencës, ka njoftuar se presidenti Thaçi, nesër në orën 10:00, do të mbajë konferencë për media.

Presidenti Thaçi ditëve të fundit ka zhvilluar vizita zyrtare në Shqipëri, Podgoricë dhe këtë të mërkure në Shkup.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Njëzet vite nga vrasja e simbolit të demokracisë në Shqipëri,…