Prezantohen zyrtarisht “Galaxy S9” dhe “S9+”

25 shkurt 21:07

Gjiganti i teknologjisë, “Samsung”, ka prezantuar të dielën në Barcelonë “Galaxy S9” dhe “S9+”.

Smartfonët e rinj të avancuar vijnë me specifikat të reja, por me dizajn të vjetër. Të dy, “S9” dhe “S9+”, vijnë me dizajn të ngjashëm, kornizën nga alumini, rezistentë ndaj ujit, si dhe  xhamin mbrojtës, si dhe me skajet e ekranit më të holla sesa paraardhësit e tyre.

“Samsung Galaxy S9” dhe “S9+”, vijnë me ekran “Infinity Super AMOLED” me rezoulicon “Quad HD”. “Galaxy S9”  ka ekranin 5.8-inç ndërsa “Galaxy S9+ “, 6.2-inç.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Edhe pse pranojnë se numri i qytetarëve që po aplikojnë…