Prezantuesja shfaqet “e magjishme” në setin e fundit fotografik

02 qershor 11:29

Ajo është një nga prezantueset më të njohura shqiptare, e cila shquhet për bukurinë e saj. Dojna Mema përherë sjell ëmbëlsi përmes ekranit televiziv.

Së fundmi bukuroshja vjen me një set fotografik të realizuar nga Endrit Mertiri. Ajo që spikat në këtë album është pikërisht veçantia e Dojnas dhe sytë e saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Brad Pitti ka lënë anash kacafytjet me Maddox dhe e…