Prishtina shkatërroi Feronikelin, Malisheva ndan pikët me Ballkanin

26 shtator 17:15

Kanë përfunduar dy e javës së gjashtë në Superligën e Kosovës në futboll. Prishtina ka vazhduar me fitore, duke triumfuar edhe sot në udhëtim te Feronikeli.

Ndeshja e zhvilluar në “Rexhep Rexhepi” ka përfunduar me rezultatin 0-4. Endrit Krasniqi, Leotrim Kryeziu, Otto John dhe Bleart Tolaj shënuan golat e fitores për kryeqytetasit.

Ndeshja tjetër e zhvilluar në “Liman Gegaj”, mes Malishevës dhe Ballkanit ka përfunduar baras dhe pa gola.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në përvjetorin e 23-të të masakrës në familjen Deliu, në…