Prishtinë: Borxhlinjtë rrahen mes vete

26 gusht 20:47

Dy persona janë arrestuar pasi janë rrahur në mes vehte në një konflikt rreth një borxhi.

Policia ka sqaruar se arrestimi është kryer në rrugën “Lekë Dukagjini” ndërsa motivi i ngjarjes ishte një mosmarrveshje borxhi.

“Të dyshuarit kanë pranuar tretman mjekësor dhe me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”thuhet në njoftimin e policisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Meghan McCain vajza e senatorit amerikan, John McCain, që u…