PSD-ja bën homazhe në Gllogjan

24 mars 11:46

Kryesia e Partisë Socialdemokrate (PSD) me rastin e shënimit të 25-vjetorit të “Epopesë së Dukagjinit”, ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial “Dëshmorët e Kombit” në Gllogjan.

Homazhe ka bërë kryetari i kësaj partie, Dardan Molliqaj, nënkryetari Zgjim Hyseni, zëdhënësja Natya Kuçi dhe sekretari organizativ, Nol Nushi.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, bashkë me ambasadorë të shteteve…