PSD-ja hap zyre edhe në Besianë

08 dhjetor 2018 | 20:18

Në vazhdën e shtrirjes dhe zgjerimit të Partisë Socialdemokrate gjithandej Kosovës, të shtunën është hapur zyra e saj në komunën e Besianës. 

Duke e paraqitur programin socialdemokrat para llapjanëve, kryetari Shpend Ahmeti, sekretarja e përgjithshme, Aida Dërguti dhe koordinatori i degës, Blerim Maqastena, e quajtën të rëndësishëm zgjerimin e PSD-së në Besianë.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, është takuar me presidentin turk,…