Pse Ben Affleck zgjodhi një unazë fejese me diamant të gjelbër për të dashuren

14 prill 12:00

Regjisori i propozoi për herë të dytë superyllit të popit të shtunën, duke i dhuruar asaj një diamant të gjelbër 8.5 karatësh.

Dhe ndërsa çifti ka një histori me gurë të çmuar shumëngjyrësh, kjo unazë duket se është edhe më simbolik se e fundit.

“E gjelbërta është ngjyra ime e preferuar është gjithashtu ngjyra ime me fat”, u tha fansave Lopez.


“Natyrisht, do të jetë ngjyra ime me fat përgjithmonë tani. Do të thotë shumë kur dikush mendon për ty, të do dhe të sheh. Dhe ishte momenti më i përsosur”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Rusia të enjten ka paralajmëruar NATO-n se nëse Suedia dhe…