PSG-ja interesohet për Kroosin

16 prill 15:53

Skuadra e Paris Saint-Germain po mendon të përforcohet në afatin kalimtar të verës.

“Daily Express” raporton se drejtuesit e skuadrës franceze po interesohen për mesfushorin e Real Madridit, Toni Kroos.

Besohet se PSG-ja është gati të paguajnë deri në 200 milionë euro për reprezentuesin e Gjermanisë dhe t’i ofrojnë atij dyfishin e pagës që merr tek Reali.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pas ndeshjes me Uellsin, më datë 20 nëntor,tashmë është konfirmuar…