Publikohen pamjet e rrahjes së tre personave në Pejë

26 nëntor 22:52

Tre personave janë rrahur mes vete në Pejë, ku njëri prej tyre ka kërkuar ndihmë mjekësore.

Lajmin për Gazetën Express e konfirmoi zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës Fadil Gashi, i cili tha se rasti ka ndodhur tek “Ura e Gurit”.

“Policia është njoftuar për rastin në ora 16:10, tre persona janë të përfshirë në rrahje, një person ka marrë tretman mjekësor, dhe tutje po hetohet për rastin”, tha Gashi.

 

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar kosovarin A.A…