Qendra Tregtare ‘Abi Çarshia’ feston 5-vjetorin

30 shtator 2023 | 14:01

Qendra numër 1, në Prizren ‘Abi Çarshia’, sot feston 5-vjetorin e hapjes së saj.

Kështu është bërë e ditur nga faqja zyrtare e saj.

Njoftimi i plotë:

Sot festojmë 5 vjetorin e qendrës tregtare Abi Çarshia me punë, dashuri dhe përkushtim maksimal.?

Le t’i përgëzojmë sukseset deri më tani dhe të ardhmen e ndritur që do kemi së bashku. Qendra tregtare Abi Çarshia është një përkujtim i fuqishëm i bashkëpunimit dhe përkushtimit tonë ndaj komunitetit dhe ekonomisë së vendit.

Të gjithë familjes së madhe të Abi Çarshia në këtë ditë të veçantë, ju themi faleminderit për angazhimin dhe dedikimin tuaj të pandalshëm.♥️?

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka thënë të shtunën se…