Qindra të rinj të mbledhur në Film n’park

25 gusht 2023 | 15:41

Film n’park po vazhdon të sjellë atmosferë fantastike në kinemanë e hapur në Parkun e Qytetit.

“Hidden Figures” filmi që tregon historinë e triumfit të tri grave afro-amerikane në vitet e ‘60-ta, u ndoq nga ministri i Kulturës, Hajrulla Çeku e shumë të rinj adhurues të zhanrit dramë dhe biografi.

Përmes shfaqjes së filmave dhe aktiviteteve kreative, organizimet si këto aktivizojnë dhe emancipojnë të rinjtë.

Ministria e Kulturës ka falënderuar të gjithë vullnetarëve që po e bëjnë organizimin të mundshëm e të përsosur.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Skuadra e Barcelonës dhe portieri gjerman Andre Ter Stegen kanë…