Qytetari e shpëton qenin nga rrjedha e lumit në Prizren (Video)

08 maj 20:02

Një qytetar e ka shpëtuar një qen, i cili kishte rënë në shtratin e lumit në qytetin e Prizrenit.

Në një video të publikuar sot nga Literal Media shihet qytetari ishte i lidhur me një litar në bel derisa futej në shtratin e lumit dhe e kap qenin, i cili ishte skajuar në një qosh, dhe ishte në rrezik për jetë.

Teksa rreth mureve të shtratit të lumit, ishte një numër i madh i qytetarëve të cilët brohoritën kur qeni u shpëtua.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dëshmori i Kombit, Demush Mavraj në përvjetorin e rënies heroike…