Radojiçiqi sot do t’i drejtohet publikut, letrën ia lexon avokati i tij

29 shtator 2023 | 12:25

Goran Petronijeviq, në cilësinë e përfaqësuesit të nënkryetarit të Listës Srbe, Milan Radojiçiq, sot (e premte) në një konferencë do t’u drejtohet medieve.

Konferenca për medie do të fillojë në ora 14:00 dhe do të mbahet në Qendrën Mediale në Beograd.

Me atë rast, Petronijeviq do të lexojë fjalimin e Milan Radoiçiqit për publikun, raporton “Danas”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së dhe…