Rama: Nisën punimet për rikthimin e identitetit të Pallatit të Rinisë

07 nëntor 11:32

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka bërë me dije se sot kanë filluar punimet në Pallatin e Rinisë.

“Nisën punimet për rikthimin e identitetit të Pallatit të Rinisë – ikonë e kryeqytetit”, ka shkruar Rama në “Facebook”.

Në postimin e tij, ai i ka publikuar edhe disa fotografi derisa janë duke u zhvilluar punimet.

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komisioni për Ekonomi, Industri, Ndërmarrësi dhe Tregti i drejtuar nga…