Rama uron për 28 Nëntorin, njofton për koncertin e sotëm të Dua Lipës

28 nëntor 08:27

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka uruar 110-vjetorin e Ditës së Flamurit.

Rama, përmes një postimi në Facebook, ka njoftuar edhe për koncertin e sotëm të këngëtares me famë botërore, Dua Lipa.

“Me qytetaren më të re të Shqipërisë, ju uroj të gjithëve gëzuar përvjetorin e 110-të të Flamurit të Pavarësisë, në këtë ditë të bekuar të kombit tonë që do të mbyllet me Duan në Sheshin Skënderbej”, ka shkruar Rama në Facebook.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Teknologjia është tashmë kudo dhe gjendet rëndom në duart e…