Ramosi nuk ndryshon, ia thyen hundën lojtarit të Plzenit

08 nëntor 13:37

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos nuk dorëzohet kurrë. Reali arriti të merrte një fitore të rëndësishme në Ligën e Kampionëve përballë Viktoria Plzen me rezultatin 0-5.

Në minutën e 13-të ka ndodhur një episod që edhe mund të ndryshonte fatet e takimit. Ramos godet me bërryl lojtarin Havel me një zgjatje të dhunshme të dorës duke i thyer hundën kundërshtarit.

C_29_fotogallery_1023438__ImageGallery__imageGalleryItem_5_image

Një bërryl i zgjatur që nuk është parë nga gjyqtari dhe spanjolli nuk është ndëshkuar as me të verdhë për këtë episod, megjithëse loja ka ndaluar për t’i ardhur në ndihmë futbollistit të Plzenit.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Malishevës, Ragip Begaj, ka pritur të…