Ramsey krahason Aubameyangun me Henryn

03 dhjetor 13:15

Aaron Ramsey e ka krahasuar Pierre-Emerick Aubameyang me legjendën e Arsenalit, Thierry Henry.

“Aubameyangu mi kujton golat e Henrys. Ai është duke bërë një punë të shkëlqyer për ne”, ka thënë Ramsey.

Pierre-Emerick Aubameyang u transferua në Arsenal nga Boruusia Dortmund, dhe me skuadrën angleze ai ka regjistruar 27 paraqitje dhe ka shënuar 20 gola.

/Epoka e re/

 

 

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
(Me rastin e hapjes së ekspozitës me peizazhe të piktorit…