Ramush Haradinaj për Pashkë në familjen e Gjon Berishës

05 prill 20:21

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka qëndruar për festën e Pashkëve në shtëpinë e një miku që i vdiq para disa ditësh.

Në vizitën te familja e Gjon Berishës, Ramush Haradinaj ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij, Anita, dhe vëllai, Dauti.

Haradinajt kanë ndarë me pasardhësit e Gjon Berishës gëzimin e dyfishtë, të festës së Pashkëve dhe fejesës së djalit, Tomës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Pakistanit, Shahid Khaqan Abbasi, do të vizitojë Afganistanin…