Rashica kërkohet nga katër klube angleze

07 korrik 18:19

Ylli shqiptar nga Kosova, Milot Rashica, do të largohet nga Werder Bremeni gjatë kësaj vere.

Interesim për shërbimet e tij kanë shfaqur klubet e njohura evropiane, mbi të gjitha ato angleze. Ish-futbollistin e Vushtrrisë dhe Vitesses e duan klubet e Premierligës si Liverpool, Wolverhampton, Aston Villa, West Ham e Brighton.

Gjithashtu, atë e duan në Gjermani klubet si Leipzig, Borussia Dortmund e Hertha Berlin. Për Rashicën kohë më parë kanë treguar interesim edhe Lazio dhe Milani.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fernando Alonso mund të bëjë një rikthim sensacional në Formula…