Reali eliminohet nga Liga e Kampionëve, ja vendimi i Solarit

06 mars 2019 | 11:46

Santiago Solari nuk planifikon të japë dorëheqje nga pozita e trajnerit të Real Madridit, ani pse kjo skuadër është eliminuar nga Liga e Kampionëve.

“Nuk kam ardhur këtu për t’u dorëzuar”, ka thënë Solari, në konferencën për shtyp pas përballjes kundër Ajaxit, të cilët u kualifikuan në çerekfinale me rezultat të përgjithshëm 5-3.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Gigi dhe Bella Hadid janë modelet që njihen si udhëheqëse…