Reali, gati 100 milionë sterlina për Kane

05 qershor 13:29

Karim Benzema e ka zyrtarizuar largimin nga Real Madrid, derisa në Angli vijojnë të insistojnë se sulmuesi aktual i Tottenham Hotspur, Harry Kane është emri i parë në listën e Perezit.

Sipas “Daily Star”, Reali po përgatitet një ofertë prej 100 milionë sterlina për të bindur Tottenham të lë të lirë kapitenin e përfaqësueses angleze. Kane është pjesë e “Spurs” nga viti 2009, por ka qenë i huazuar edhe në klubet si Leyton Orient, Millëall, Norëich City dhe Leicester City.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Pjesëtarë të misionit të NATO-s në Kosovë, KFOR, i kanë…