Reali ndalet në Leganesi

15 prill 22:57

Real Madridi nuk ka arritur më shumë se një barazim me Leganesin në xhiron e 32-të të La Ligas.

Ekipet barazuan 1-1. Silva shënoi golin e vetëm për Leganesin, teksa te Reali realizoi Karim Benzema.

Në tabelë, Reali mbetet i treti me 61 pikë, katër prapa Atleticos që është e dyta dhe 13 më pak se Barcelona që është e para.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Ganimete Musliu, së…