Reali pëson humbje në sekondat e fundit

27 shkurt 22:46

Real Madridi pas një serie të fitoreve i është kthyer humbjeve në La Liga.

“Mbretërit” u gjunjëzuan nga Espanyoli në sekondat e fundit të takimit me golin e realizuar nga Moreno.

Një goditje e devijuar nga njëri prej mbrojtësve befasoi Realin që tani ka 14 pikë më pak se Barça në pozitën e parë dhe me një ndeshje më pak të zhvilluar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, me vizitën në Algjeri, sot…